SOKOLSKÝ PLES A DĚTSKÝ KARNEVAL 2019

9. 2. 2019

TJ Sokol Loukovec pořádá v sobotu 9. února 2019 od 20:00 hod. SOKOLSKÝ PLES.

V hasičské zbrojnici na Loukovci, k poslechu a tanci hraje Difur band, vstupné 100,- Kč, bohatá tombola.

Následující den, v neděli 10. února 2019 pořádáme DĚSTKÝ MAŠKARNÍ KARNEVAL také ve zbrojnici, od 14:00 hodin. Vstupné dobrovolné.

odkaz na fotografie z karnevalu:

Detsky_maskarni_karneval_2019

Dovolujeme si vás upozornit na skutečnost, že z dnešní akce bude pořizován fotografický či audiovizuální záznam pro zpravodajské a reportážní účely TJ Sokol Loukovec, z.s. Svou účastí udělujete souhlas s případným zveřejněním záznamu.
Bližší informace můžete získat nebo své přání nebýt na záznamu zachycen můžete sdělit u pořadatelské služby či u pokladny.

Ples se, z našeho pohledu, povedl i díky Vám, našim štědrým sponzorům a spoluobčanům, ochotným hospodyňkám, skvělé hudbě a nenahraditelným návštěvníků, VŠEM DĚKUJEME!