DEN DĚTÍ 2023

17. 6. 2023

Zveme všechny děti s rodiči a prarodiči na tradiční DEN DĚTÍ SE SOKOLEM v sobotu 17. června 2023 do Hubálova. Užijete si odpoledne plné her, zábavy a soutěží.

Připravili jsme si pro Vás nafukovací skákací hrad pro nejmenší, ze soutěží je připravena střelnice, lanová dráha, lukostřelba, discgolf, nesmí chybět zatloukání hřebíků aj. a spousta dalších, možná i nějaké betonové překvapení. Odměna pro každé dítě jistá ;o).

Těšit se můžete na svezení koníkem, ukázku dogdancingu, na táborák a buřta.

Připraveno je nejrůznější občerstvení domácí výroby od našich hospodyněk a malinovka poteče proudem.

Těšíme se na Vás v sobotu 17. června na fotbalovém hřišti v Hubálově od 14:00 hodin.

Dovolujeme si upozornit rodiče a zákonné zástupce dětí, že z dnešní akce je pořizován fotografický a audiovizuální záznam pro zpravodajské a reportážní účely TJ Sokol Loukovec, z.s. Vstupem a svou účastí udělujete souhlas s případným zveřejněním záznamu. Zároveň upozorňujeme, že za bezpečnost svého dítěte zodpovídá každý rodič či zák. zástupce sám. Prosíme, dodržujte proto pokyny pořadatelů. Děkujeme za pochopení.

Foto z minulého DD: Den_deti_2022_Loukovec/

Náhledy fotografií ze složky Sokol 2022